Online Hızlı Okuma

image

Online Hızlı Okuma

Online Hızlı Okuma Platformu yine Onlinesoft Bilgi ve İletişim Teknolojileri'nin bir projesidir.

Türkiye'de bir çok online eğitim firmaları, hızlı okuma firmaları, özel öğretim kursları, özel okullarda binlerce öğrenci tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca belediyeler ve milli eğitim müdürlükleri ile de proje olarak yine binlerce öğrenciye eğitim verilmeye devam edilmektedir. Geniş bir kitleye hitap ettiği için ve tercih edildiği için sürekli güncellenen dinamik bir yapısı vardır. 

Okumak ve okuduğunu anlamak ülkemizde ki eğitim problemlerinin en başında yer almaktadır. Dünya üzerindeki gelişmiş toplumlara bakıldığında insanların herhangi bir yaş ayrımı olmaksızın her yaşta okuma alışkanlığı edinebilmeleridir. İçerisinde yaşadığımız yüzyılı göz önüne aldığımızda internetin artık sadece ev ve işyerlerinde değil hayatın her anında mobil olarak da yanımızda olduğunu görüyoruz. Bu nedenle her an yeni bir şeyler okuyup öğreniyoruz. Okurken bizler için önemli iki unsur var. Birisi “BİLGİ EDİNMEK” diğeri ise “ZAMAN YÖNETİMİ”.  Bu iki unsur birleştiğinde hem sürekli okumaya hem de hızlı olmaya ihtiyaç duyarız.

Ülkemizde okuma oranını arttırmak için “onlinehizliokuma.net” olarak 80.000 ‘ i aşkın öğrencide yaptığımız anket sonuçlarında; temel okuma sorunlarının en başında okuduğunu anlamama ve odaklanamama sorunu yer alıyor. Bunun çözümü hızlı okuma ve anlama eğitimidir.

Bu alanda www.onlinehizliokuma.net sitesi üzerinden sunduğumuz ayrıcalıkları öğrenmek için lütfen sitesini ziyaret edin.