Online Hızlı Okuma

image

Online Hızlı Okuma

Online Hızlı Okuma Platformu yine Onlinesoft Bilgi ve İletişim Teknolojileri'nin bir projesidir.

Türkiye'de birçok online eğitim firmasında, hızlı okuma platformlarında, özel öğretim kurslarında ve özel okullarda binlerce öğrenci tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca, belediyeler ve milli eğitim müdürlükleri ile birlikte, proje bazlı olarak binlerce öğrenciye eğitim verilmektedir. Geniş bir kitleye hitap ettiği ve sıkça tercih edildiği için sürekli güncellenen, dinamik bir yapısı vardır. 

Okumak ve okuduğunu anlamak, ülkemizdeki eğitim problemlerinin en başında yer almaktadır. Dünya üzerindeki gelişmiş toplumlara bakıldığında, insanların, herhangi bir ayrım olmaksızın her yaşta okuma alışkanlığı edinebildikleri gözlemlenebilir. İçerisinde yaşadığımız yüzyılı göz önüne aldığımızda ise internetin artık sadece ev ve iş yerlerinde değil, hayatın her ânında mobil olarak da yanımızda olduğunu görebiliriz. Bu nedenle, her an yeni bir şeyler okuyup öğreniyoruz. Okurken bizler için önem teşkil eden iki unsur var: Birisi "BİLGİ EDİNMEK", diğeri ise "ZAMAN YÖNETİMİ".  Bu iki unsur bir araya geldiğinde hem sürekli okumaya hem de hızlı olmaya ihtiyaç duyarız.

Ülkemizde okuma oranını artırmak için “onlinehizliokuma.net” olarak 80.000'i aşkın öğrenciyle yaptığımız anket sonuçlarına göre, temel okuma sorunlarının en başında, okuduğunu anlamama ve odaklanamama yer alıyor. Bunun çözümü, hızlı okuma ve anlama eğitimidir.

Bu alanda www.onlinehizliokuma.net üzerinden sunduğumuz ayrıcalıkları öğrenmek için lütfen sitemizi ziyaret edin.