Hakkımızda

image

Hakkımızda

Uzemsoft Uzaktan Eğitim Sistemi

Uzemsoft, bir Onlinesoft Bilgi ve İletişim Teknolojileri projesi ve markasıdır.

Eğitim alanında ilk projesi olan Online Hızlı Okuma ve Anlama Platformu ile 10 yıldan bu yana yurt içinde yüzlerce kurumda eğitim vermiş, onlarca online eğitim firmasına altyapı sağlamış, birçok belediye ile farklı projeler yürütmüş bir bilişim firmasıdır. Aynı projeyle şu anda 7 dilde, 8 ülkede yayında olan Hızlı Okuma ve Anlama Platformu her geçen gün hacmini büyütmektedir.

Eğitim alanındaki bir diğer projesi Bilsem Akademi ile öğrencileri Bilsem sınavlarına hazırlarken, aynı zamanda içeriğindeki soruların kalitesiyle öğrencilerin dikkat ve odaklanmalarının artırılmasına da katkı sağlamıştır.

Koronavirüs sebebiyle dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan pandemi, eğitim kurumlarında uzaktan eğitimi zorunlu hâle getirmiştir. Onlinesoft olarak, pandemi öncesinde yurt dışı eğitimler için geliştirdiğimiz Uzemsoft Uzaktan Eğitim Sistemi, diğer projelerimizde beraber çalıştığımız kurumlar için âdeta bir imdat çekici görevi görmüştür. En güncel hâliyle, fiziki bir kurumda yapabildiğiniz hemen hemen her şeyi Uzemsoft Uzaktan Eğitim Sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Temel olarak, birlikte çalıştığımız kurumların dijital alanda ihtiyacı olan tüm çözümleri, tek bir noktadan sağlıyoruz.

Sizler için sunduğumuz ayrıcalıklar dünyasına hemen giriş yapmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşın. Farkı hissedin...

Genel Koordinatör

    Sami Cida