Hakkımızda

image

Hakkımızda

Uzemsoft Uzaktan Eğitim Sistemi;

Uzemsoft bir Onlinesoft Bilgi ve İletişim Teknolojileri projesi ve markasıdır.

Eğitim alanında ilk projesi olan Online Hızlı Okuma ve Anlama Platformu ile 10 yıldan bu günümüze, yurt içinde yüzlerce kurumda eğitim vermiş, onlarca online eğitim firmasına alt yapı sağlamış, bir çok belediye ile projeler yürütmüş bir bilişim firmasıdır. Aynı proje ile şu anda 7 dilde 8 ülkede yayında olan Hızlı Okuma ve Anlama Platformu her geçen gün hacmini büyütmektedir.

Eğitim alanında bir diğer projesi Bilsem Akademi ile hem öğrencileri Bilsem sınavlarına hazırlarken, aynı zamanda içeriğinde barındırdığı soru kalitesi ile öğrencilerin dikkat ve odaklanmalarına katkı sağlamıştır.

Corona virüs sebebi ile dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan pandemi, eğitim kurumlarında uzaktan eğitimi zorunlu hale getirmiştir. Onlinesoft olarak pandemi öncesinde yurt dışı eğitimler için geliştirdiğimiz Uzemsoft Uzaktan Eğitim Sistemi, diğer projelerimizde beraber çalıştırdığımız kurumlar için imdat çekici olmuştur. En güncel hali ile hemen hemen fiziki bir kurumda yapabildiğiniz her şeyi Uzemsoft Uzaktan Eğitim Sistemi üzerinden yapılabilmektedir.

Temel olarak birlikte çalıştığımız kurumların digital alanda ihtiyacı olan bütün çözümleri tek bir noktadan sağlıyoruz.

Şimdi sizler için sağladığımız ayrıcalıklar dünyasına giriş yapmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşın. Farkı hissedin...

Genel Koordinatör

    Sami Cida